Программа IQ energy

15 января 2019

Акции и скидки « Акция - компенсация за окна


     IQ energy


     Економити на комунальних оплатах можна вже зараз. Інвестуйте у енергоефективні товари та отримуйте відшкодування за програмою IQ energy — міжнародної програми, яка стимулює розвиток енергоефективних технологій.

     УкрСиббанк в рамках співробітництва з програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy, спільно з віконної компанією «Stekloplast» розробили спеціальний кредитний продукт з надзвичайно вигідними умовами для клієнтів, які бажають встановити якісні вікна та утеплити власне житло.

     Термін пільгового періоду розстрочки на вікна «Stekloplast» збільшений з 3 місяців до 6 місяців! Розстрочка надається на суму до 50 тис. грн. Компенсація за програмою IQ energy у розмірі 35% від суми кредиту/інвестицій виплачується швидко, протягом 3-5 тижнів з моменту електронного підтвердження заявки. Максимальна сума компенсації — до 3000 євро на одну людину.

     Компанія «Stekloplast» гарантує покупцям виробництво вікон за найвищими стандартами якості.

Як отримати компенсацію:

  • Оберіть енергоефективне обладнання на сайті IQ Energy або в магазині-партнері та обов’язково роздрукуйте сертифікат відповідності з каталогу технологій на сайті www.iqenergy.org.ua
  • Придбайте цей товар в кредит від УкрСиббанку та встановіть його. Обов’язково зробіть фото до та після встановлення обладнання.
  • Зареєструйтеся на www.iqenergy.org.ua
  • Встановіть енергоефективне обладнання.
  • Подайте заявку на отримання компенсації.
  • Заповніть форми та завантажте підтверджувальну документацію.

     Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Строк дії програми – до 10.09.2020. Метою програми є підвищення енергоефективності української житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-50-57-17


IQ energy - Инструкция заполнения заявки

     Детальна інформація про компенсацію на сайті www.iqenergy.org.ua


Акции и скидки « Акция - компенсация за окна


Європласт, ТОВ
вул.Майора Борищака, 16
м.Кременчук, 39600

(067) 574-15-40
(067) 540-90-97
(066) 057-58-76

Фотогалерея
виконаних
рабіт

Калькулятор
попереднього
розрахунку